O nas:
K2 Consulting

Trzydzieści lat temu osiągnięcie sukcesu w biznesie było dla wielu równie egzotyczne, jak zdobycie Himalajskich szczytów. Dziś jest inaczej. Dziś nawet amatorzy wspinaczki spełniają swoje marzenia i zdobywają górskie szczyty w towarzystwie przewodników i tragarzy, a przedsiębiorcy bez względu na poziom dojrzałości biznesowej rozwijają swoje firmy i osiągają biznesowe szczyty korzystając z usług firm konsultingowych takich jak my. W K2 Consulting znamy wiele sposobów, dzięki którym osiągnięcie Twojego celu staje się nie tylko możliwe ale również realne. Cieszymy się na każdą wspólną podróż, jednocześnie czujemy odpowiedzialność za jej rezultat, dlatego kierujemy się wypracowanym przez lata doświadczeń biznesowych zasadami współpracy.

6

lat doświadczenia

2016

Historia naszej działalności sięga 2016 roku kiedy to rozpoczęliśmy funkcjonowanie w branży informatycznej pod marką K2Studio.

2017

Początkowo skupiliśmy się na wytwarzaniu dedykowanego oprogramowania zgodne z potrzebami naszych klientów, jednakże odpowiadając na zapotrzebowanie rynku w roku 2017 rozszerzyliśmy ofertę firmy o doradztwo w zakresie bezpieczeństwa IT oraz outsourcing usług informatycznych.

2018

W 2018 roku na potrzeby naszych stałych klientów wdrożyliśmy do oferty usługi szkoleniowe z zakresu cyberbezpieczeństwa. Rok 2019 przyniósł kolejne nowości – zostaliśmy autoryzowanym resselerem rozwiązań produktowych z rodziny ESET

2020

W roku 2020 przekuliśmy nasze doświadczenie biznesowe na wsparcie w modernizacji procesów biznesowych naszych klientów, w celu dostosowania ich firm do realiów funkcjonowania w czasach pandemii COVID-19.

2021

W związku z rosnącym zainteresowaniem usługami doradczymi spoza obszaru IT oraz szkoleniami, postanowiliśmy wyodrębnić z naszej struktury organizacyjnej markę K2 Consulting do realizacji w/w zadań. Marka ta rozpoczęła funkcjonowanie w czerwcu 2021 roku i w przeciągu pierwszych sześciu miesięcy działalności pozyskała dofinansowanie na usługi rozwojowe dla 30 przedsiębiorstw. Pozwoliło to naszym klientom na przeszkolenie 100 pracowników.

2022

Rok przyniósł wzrost zainteresowania naszymi usługami, co przełożyło się na wynik 300 przeszkolonych osób w I i II kwartale roku. Wraz z poszerzeniem bazy klientów, poszerzona została także oferta firmy o usługi z zakresu obsługi prawnej, doradztwa z zakresu RODO oraz usług związanych z audytami i wdrożeniami norm ISO. Obecnie na bazie naszego wieloletniego doświadczenia oraz kontaktów z gronem specjalistów z dziedziny muzealnictwa planujemy kolejne poszerzenie naszej oferty o rozwiązania dedykowane dla Instytucji Kultury.

2023

Pragniemy od stycznia 2023 roku umożliwić Państwu współpracę z naszą nową marką o nazwie Centrum Obsługi Kultury.

Dlaczego my

Jest kilka ważnych powodów, by zdecydować się na współpracę z K2 Consulting:

Wysokiej jakości szkolenia w konkurencyjnych cenach
– osiągamy wyniki w ramach budżetu.

Podejście konsultacyjne
– inwestujemy czas w zrozumienie Twojego biznesu i realnych potrzeb, wiemy że tylko takie podejście ma sens.

Doświadczony trener dla Ciebie
– przykładamy bardzo dużą wagę do doboru kompetencji i osobowości trenera

Wiarygodność
– autentyczne referencje od Klientów.

Sprawdzona wiedza
– pomagamy w osiągnięciu idealnego rozwiązania w formacie, stylu i czasie, którego potrzebujesz.

Partnerstwo szkoleniowe
 z myślą o długoterminowej perspektywie, dążymy do zwiększenia wartości biznesów naszych Klientów.

Szeroki wachlarz usług
dla pracowników i menedżerów wszystkich szczebli.

Wygoda
– szkolenie zrealizujemy zgodnie z Twoją wizją: w hotelu, w plenerze, w kawiarni, w siedzibie Twojej firmy lub wirtualnie przez Zoom czy Microsoft Teams.

Innowacyjność
– podchodzimy z pełną otwartością do projektowania nieszablonowych rozwiązań.

Misja K2C

Fundamentem naszego podejścia do biznesu są możliwości. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że „WSZYSTKO JEST MOŻLIWE” przy odpowiednim nastawieniu, zaangażowaniu i dobrej organizacji.

Nasze wartości:

Pozytywne nastawienie:
Daje otwartość na możliwości.

Otwartość
Jest kluczem do szukania rozwiązań: nieszablonowych, innych, kreatywnych, innowacyjnych. Otwartość stwarza opcje.

Opcje:
Dają możliwość wyboru

Wybór:
Stawia przed możliwością podjęcia świadomej decyzji, która pociąga za sobą odpowiedzialność.

Odpowiedzialność
To siła do działania w oparciu o skutki podjętych decyzji.

Konsekwencja:
To systematyczne realizowanie tego, co daje zamierzone efekty.

Certyfikowana jakość potwierdzona opiniami klientów

„Firma K2 Consulting dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny organizator szkoleń. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić K2 Consulting jako kompetentnego partnera w realizacji tego typu działań”

– Iwona Kuś, Prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Puławach

„Z firmą K2 Consulting współpracuję od 2016 roku. Przez cały czas współpracy firma dała się poznać jako rzetelny partner biznesowy, zarówno na polu bieżącej obsługi IT i zapewnienia bezpieczeństwa cyfrowego w firmie oraz podczas realizacji szkoleń i pozyskiwania na nie dotacji”.

–  Michał Kowalski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Serwisu, ZPH Krzaczek Sp. z o.o.:

„Firma K2 Consulting przygotowała kompleksową dokumentację pod wymogi normy ISO 9001 w naszej firmie, przeszkoliła nasz personel, a także przygotowała nas do audytu certyfikującego, który bez problemu przeszliśmy. Polecam!”

– Artur Kwapiński, Prezes Stowarzyszenia “Przeszłość Przyszłości”

 

„Wspólnie z marką K2 Consulting dokonaliśmy kompleksowej analizy dokumentacji dot. ochrony danych osobowych w naszej spółdzielni. Profesjonalizm i zaangażowanie firmy pozwoliło nam wypracować dokumentację odpowiadającą naszym potrzebom oraz wszelkim wymogom prawnym. Współpraca przebiegła bez najmniejszych problemów. Serdecznie polecamy K2 Consulting jako rzetelnego partnera stanowiącego wsparcie w obszarze ochrony danych osobowych.”

Grzegorz Rodzik, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej “Zdrowie”

Certyfikaty K2 Consulting:

Certyfikat z zakresu zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO 9001-2015-10 o numerze 183/2023 wydany przez Certika Sp. z o.o.